FA |  EN

معرفی آگسی

شرکت AGSI (آیگون سلامت ایرانیان) در سال 2011 با هدف صادرات ، واردات و توزیع محصولات دارویی و بهداشتی تاسیس گردید. این شرکت یک شرکت تابعه از شرکت MEDCO (مهرورزان درمان) می باشد که در زمینه واردات و صادرات محصولات دارویی و مراقبت های بیمارستانی فعایت دارد. شرکت مذکور یکی از بزرگترین نمایندگی های انحصاری دو هلدینگ دارویی بزرگ ایران با نام های تیپیکو و داروپخش می باشد. شرکت آگسی همکاری تجاری با بسیاری از کشورها از جمله چین، ترکیه،آلمان، فرانسه، امارات متحده عربی، عراق، افغانستان، پاکستان، سومالی، اردن، سوریه و لبنان را در کارنامه ی خود دارد. همچنین این شرکت نماینده انحصاری و توزیع کننده ی محصولات شرکت های  کوزموتک پازارلاما (Kozmotec Pazarlama) ، آریکان (Arikan) ترکیه و چندین شرکت دیگر در ایران می باشد.

 

تدارکات

 

هلدینگ بزرگ آی گون سلامت ایرانیان در واحد توزیع مویرگی محصولات با نام شرکت نیک تجارت زیبا آفرین فعالیت دارد. این شرکت دارای نمایندگی ها و تیم فروش و توزیع مویرگی منسجم در تمام نقاط ایران بالاخص در استان تهران می باشد که این سیستم بیش از 90 درصد مردم ایران را تحت پوشش دارد.

شبکه توزیعی شرکت زیبا آفرین اقلام خود را در بیش از 15000 مرکز خرید از جمله فروشگاه های بزرگ زنجیره ای هایپراستار و داروخانه های سراسر کشور و دیگر مراکز فروش در دسترس مصرف کنندگان گرامی قرار داده است.

این شرکت با استفاده از امکانات کامل توزیعی و لجستیکی از جمله چندین انبار در تهران و دیگر مراکز استان ها و ناوگان حمل و نقل منسجم و گسترده کالا در سراسر کشور فعالیت می نماید.

شرکت بزرگ توزیعی زیبا آفرین توانایی دارد تا علاوه بر محصولات تولیدی و وارداتی خود با تولیدکنندگان و واردکنندگان معتبر داخلی و خارجی دیگر نیز جهت توزیع مویرگی محصولات ایشان همکاری نماید.

 

مدیر عامل : صمد مالکی

آگسی به داشتن همراهانی چون شما می بالد!

با توجه به استراتژی شرکت در دراز مدت، AGSI (آیگون سلامت ایرانیان) در نظر دارد تا حضوری هر چه گسترده تر در بازار ایران و منطقه داشته باشد و بسته ای کامل از محصولات دارویی، بهداشتی و زیبایی را برای مصرف کنندگان عزیز فراهم آورد.