FA |  EN

خدمات

تولید

شرکت آگسی و زیبا آفرین توانسته اند در طی سالیان متمادی با توجه به نیاز مصرف کنندگان و ارتقاء سطح بهداشت جامعه، کالاهای متنوعی را در مجموعه کارخانجات خود تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه نماید.

واردات

شرکت آگسی جهت فراهم نمودن محصولاتی با کیفیت و دارای استانداردهای جهانی و همچنین انتقال تکنولوژی های جدید به کشور، اقدام به واردات کالاهایی با برند های مطرح بین المللی در طی سالیان متمادی نموده است.

فروش 

شرکت آگسی و زیبا آفرین با به کار گیری پرسنل با تجربه (مجرب) و داشتن تیمی منسجم در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، در تلاش برای ارتقاء سطح زندگی رفاه و کیفی مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.

لجستیک

شرکت آگسی و زیبا آفرین برای پیش برد اهداف خود در زنجیره تاَمین و فروش و از همه مهمتر ایجاد رضایت مشتری ، سعی در کاهش زمان تاَمین و توزیع محصولات، با به کارگیری امکانات و توانمندی های پیشرفته خود دارد.

خدمات پس از فروش 

شرکت آگسی و زیبا آفرین با توجه به اینکه رضایت مصرف کنندگان و مشتریان عزیز را در الویت فعالیت های خود می داند، لذا ساز و کار لازم جهت خدمات پس از فروش و مصرف را در دستور کار خود دارد و این امکان را برای ایشان فراهم نموده است.

بازاریابی

شرکت آگسی و زیبا آفرین با مطالعه و مدیریت روابط ،موجب پدید آمدن ارتباطی قوی و ارزش آفرین و طولانی مدت ما بین خود و مشتریان گردیده است. و در صدد است تمام اصول بازاریابی را در فرایند تعاملات خود رعایت نماید.