FA |  EN

هلدینگ

خرده فروشی 

شرکت آگسی فعالیت خود را در بخش خرده فروشی از آنجایی آغاز کرد که نیاز به خدمات و محصولات با کیفیت تر در زمینه محصولات مادر و کودک و زیبایی در ایران احساس می شد. افتتاح چندین داروخانه و فروشگاه با رویکرد عقد قرارداد با برندهای بین الملی از فعالیت های اولیه واحد خرده فروشی بود. در حال حاضر شرکت آگسی بر فعالیت چندین فروشگاه و داروخانه به صورت مستقیم و تعداد بسیار زیادی از داروخانه ها و فروشگاه های معتبر به صورت غیر مستقیم نظارت دارد.

 

 

سرمایه گذاری املاک

شرکت آگسی یکی از پیشتازان سرمایه گذاری املاک در ایران است. در سال های اخیر با توجه به عدم زیر ساخت های کافی در بازار سرمایه گذاری املاک ایران گروه آگسی به سرمایه گذاری در زمین های استراژیک تهران و دیگر استان ها پرداخته است. از این طریق فعالیت های آگسی در زمینه سرمایه گذاری املاک ممتاز با دیگر فعالیت های این شرکت و چشم انداز ساخت واحدهای تجاری - تفریحی در یک راستا قرار می گیرد.

 

فناوری اطلاعات IT 

افزایش نیازهای درون سازمانی و بهینه سازی نحوه ارائه خدمات به دیگر سازمان ها ما را بر آن داشت تا از سیستم های انحصاری فناوری اطلاعات IT و کارشناسان مجرب بازاریابی بهره ببریم. بخش فناوری اطلاعات IT آگسی به شکلی کاملا یکپارچه در تمام واحدهای آگسی فعالیت داردو کماکان در توسعه برخی از مبتکرانه ترین فناوری ها و نرم افزارهای این عرضه پیشگام است.

 


بازاریابی یک پارچه و همه جانبه

در آگسی بازاریابی در سطوح مختلف انجام می پذیرد فعالیت های تیم بازاریابی آگسی علاوه بر برگزاری بیش از 32 رویداد با میزبانی 20000 شرکت کننده، موثرترین تکنیک های بازاریابی مشتری، بازاریابی مصرف کننده و چیدمان فروشگاهی را شامل می شود. این فعالیت ها در راستای آگاهی بخشی برندها تسهیل چرخه توزیع و افزایش نرخ تبدیل مشتریان انجام شده و از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

 

موسسه خیریه و بنیاد نیکوکاری 

فعالیت های خیریه و خدمت گذاری به جامعه همیشه در پایه و اساس فرهنگ سازمانی شرکت آگسی وجود داشته است. کمک به تجهیز تعدادی از پیشرفته ترین مراکز درمانی و مراکز فرهنگی ایران و فعالیت در هیئت مدیره این مراکز از جمله این فعالیت ها بودند. آگسی همچنین به موسسات و خیریه های حامی بانوان و کودکان بی سرپرست، حوزه های آموزش و بازسازی و مرمت بناهای تاریخی کمک کرده است. هدف همیشگی آگسی یاری و کمک رسانی به دیگران بوده و این نگاه را از نسلی به نسل دیگر منتقل کرده است.

 

پخش و توزیع 

گروه آگسی توانسته جایگاه استواری در زنجیره ارزش بسیاری از سازمان های پیشتاز پیدا کند. تخصص ما در زمینه های زنجیره تامین، لجستیک، بازاریابی فروش، بازاریابی مصرف کننده و چیدمان فروشگاهی، شناخت دقیقی از بازار بومی و همچنین خدمات امور مشتریان سبب شده مجموعه های بین الملی به آگسی اعتماد کنند

 

هایپرمارکت

اولین فروشگاه موروکو افتتاح شد. 

در سال 1396 آگسی هایپرمارکت موروکو را در شهر تهران در منطقه سعادت آباد افتتاح کرد تا به صورت رسمی به بازار رو به رشد سوپرمارکت های بزرگ وارد شود.